با نوسانات زیاد بعضی از قیمت های کولر گازی بروز نیستند لطفا تماس بگیرید.

09187778040
سبد خرید 0

کولر گازی بانه

خرید کولر گازی از بانه که ارزانتر از همه جای ایران است، می توانید اسپلیت خود را ارزانتر سفارش دهید، کولر گازی های بانه انواع مختلف و مدل های زیادی دارد باید بتوانید بهترین نوع اسپلیت اصلی را با کم ترین قیمت خریداری کنید، کولرنیو به شما کمک خواهد کرد که بهترین تهویه مطبوع خانه را با انواع در قیمت کولر گازی خریداری کنید، در کولرنیو می‌توان گفت هر نوع جنسی را خریداری کرد اگر موجود یا وجود نداشت با تماس گرفتن میشه برای شما تهیه و ارسال کرد.

کولر گازی بانه

خرید کولر گازی از بانه و تحویل در تمام نقاط ایران و تهران

کولر گازی های بانه می تواند بهترین و ارزانترین قیمت را در ایران دارد و برای خرید اسپلیت از بانه باید بصورت تلفنی با شماره های زیر تماس بگیرید، اگر می خواهید پول خود را ذخیر کنید و زیاد هزینه برای اسپلیت نکنید بهترین انتخاب است که کولر خود را از بانه خریداری کنید و هزینه را در جاهای دیگر خرج کنید.

توجه کنید: اگر می خواهید کولر گازی اصلی خریداری کنید حتما با مشاوران کولر نیو تماس بگیرید.

مشاوره رایگان
می‌توانیم کمکت کنیم با تماس گرفتن، تخفیف هم بگیرید جایزه هم رایگان بگیرید.
09187778040رحیمی
09187177444صالح‌پور
08734221323دفتر فروشگاه

خرید کولر گازی های ۱۲۰۰۰ با یهترین کیفیت

اسپلیت 12 هزار می‌تواند فضایی به اندازه 10 تا 20 متر مربع با ارتفاع 2.8 را خنک کند قیمت کولر گازی ۱۲۰۰۰ که انتخاب می کنید باید این را در نظر داشته باشد که با این حال این امر قطعی نبوده و به عوامل زیادی همچون آب و هوای منطقه شما و یا حتی تعداد پنجره ها یا تابش نور مستقیم آفتاب و برخی عوامل دیگه بستگی دارد. پیشنهاد ما به شما قبل از اقدام به خرید حتما با کارشناسان بخش فروش کولرنیو تماس بگیرید آماده ارائه بهترین راهنمایی‌ها و معرفی بهترین مدل و بهترین کولر گازی بانه مناسب شرایط شما هستند.

خرید کولر گازی های ۱۸۰۰۰ پرفروش ترین ها

کولر گازی های 18 هزار بیشتر برای فضاهای به اندازه 20 تا 40 متری میشه این نوع قیمت کولر گازی ۱۸۰۰۰ استفاده کرد و برای خرید کولر گازی از بانه می‌توانید با تماس گرفتن سفارش خود را انجام دهید و کم مصرف ترین و بهترین تهیه مطبوع خانه خریداری کنید.

خرید کولر گازی های ۲۴۰۰۰ پرفروش ترین ها

کولر گازی های 24 هزار که پرفروش ترین کولر گازی است و طرفداران زیادی دارد و جزء پرفروش ترین کولر گازی ها می باشد و برای خرید و قیمت جدیدترین می توانید به صفحه قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ مراجعه کنید و به انتخاب و سلیقه خود یکی از برندهای کولر گازی را انتخاب کنید.

کولر گازی 24 هزار بیشتر در فضاهای از 35 متری تا 55 متری استفاده کرد و بهترین انتخاب است.

خرید کولر گازی های ۳۰۰۰۰ پرفروش ترین ها آن

کولر گازی های 30 هزار که زیاد برای فضاهای هال و پذیرایی زیاد استفاده می‌شود، یا در فضاهای فروشگاه‌های بزرگ با متراژ 60 تا 110 متر مربع استفاده کرد؛ ولی اگر بخواهید بهترین کولر گازی را برای خود انتخاب کنید بهترین کار مشاوره از متخصصات کولرنیو است؛ خرید و قیمت کولر گازی های ۳۰۰۰۰ را در انواع برند مشاهده کنید.

درباره بانه می شه گفت شهری مرزی است که در استان کردستان و شهری مرزی بین ایران و عراق است، بانه را به ارزان بودن کالاهای خارجی می‌شناسن، جنس ها مستقیم از عراق می آیند و دیگر نیازی به پرداخت گمرک نیست و این دلیل ارزان بودن در بانه به همین خاطر است و همچنین به شهر کولر گازی و اسپلیت های ارزان هم شهرت زیادی دارد که با قیمتی کمتر از شهرهای بزرگ قابل خرید است.

خیلی از مردم ایران آنقدر خرید از بانه علاقه مند هستن که حتی اگر خودشان هم نتوانند به این شهر سفر کنند بصورت اینترنتی از بانه کالاهای خود را سفارش می دهند. مهم هم نیست ساکن شمال ایران باشند یا جنوب. عاشقان خرید از این شهر معتقدند که معمولا اجناس در مقایسه با شهرهای بزرگ دو تا سه میلیون ارزان‌تر است، هرچند هر ارزانی‌ای هم بی حکمت نیست و باید از اصل بودن کالاها و داشتن دفتر چه گارانتی مطمئن شد.

معرفی بهترین کولر گازی های بانه

اگر می خواهید بهترین کولر گازی را از بانه با ارزانترین قیمت خریداری کنید، حتما با مشاوران کولرنیو و در انتخاب بهترین کولر گازی اصلی، راهنمایی خواهیم کرد، سعی کنید جدیدترین کولر گازی را خریداری کنید، به دلیل کم مصرف بودن و دارای بُرد اینورتر.

چه نوع کولر گازی از بانه خریداری کنیم بهتر است؟

کولرگازی های بانه در انواع مدل های کره ای، چینی، تایوانی، آلمانی، ژاپنی و … وجود دارد و بهتره برند های معروف همچون اجنرال، ال جی، بوش، گری، سامسونگ، جنرال و غیره … را خریداری کنید.

ظرفیت های کولر گازی بانه چگونه هستند؟

تمام کولر گازی ها در ظرفیت های 12000 – 18000 – 24000 – 30000 – 36000 – و 48000 ایستاده در فروشگاه کولرنیو موجود است و برای خرید حتما با شماره هایی که در کولرنیو تماس بگیرید.

آیا کولر گازی که از بانه خریداری می کنیم ارسال رایگان است؟

در جواب باید بگویم بله، هر نوع محصولی که از فروشگاه اینترنتی کولرنیو خریداری می کنید، ارسال رایگان به تمام نقاط ایران، بدون هیچ هزینه ای انجام می شود.

گارانتی محصولات کولرنیو چگونه است؟

هر نوع کولر گازی که از کولرنیو خریداری می کنید، دارای 5 سال ضمانت بوده، و به همراه دفترچه گارانتی با محصول برای کاربران ارسال می شود، و اگر از محصول خوشتان نیامد می توانید بصورت رایگان آم را تعویض کنید.

جهت مشاوره رایگان و خرید با شماره روبرو تماس بگیرید 0918777804009187177444