اطلاع از قیمت روز و خرید کولر گازی، لطفا تماس بگیرید. 08734231427 0935-777-6516

فروش کولر گازی بصورت عمده برای فروشگاه داران و عمده فروشان

فروشگاه کولرنیو یکی از بزرگترین فروشگاه‎‌ وارد کننده کولر گازی بصورت عمده در ایران است، کولرنیو به فکر این بوده که یک فروشگاه اینترنتی کولر گازی با قیمت‌های مناسب راه اندازی کنند، و بتواند بصورت قیمت مناسب برای مشتری‌های خود کولر گازی بانه را با ارزانترین قیمت در بانه عرضه می‌کند. کولرنیو این امکان را فراهم کرده که خرید هم حضوری باشد و هم اینترنتی برای همکاران خود فراهم کرده می‌کند. انواع برندهای کولرگازی که به دلخواه مشتری در بازار موجود است یا در سایت کولرنیو برای خریداران عمده کولر گازی فراهم می‌کند.

کولر گازی عمده

مسئول فروش انواع کولر گازی عمده

مشاوره رایگان

می‌توانیم کمکت کنیم با تماس گرفتن، تخفیف هم بگیرید جایزه هم رایگان بگیرید.

آقای صالح پور

0918-777-9909 0935-777-6516 08734221323

خرید عمده کولر گازی با ارزان ترین قیمت

تهیه انواع برندهای کولر از بانه که برای پیمانکاران و اجرای پروژه‌های ساختمانی یا شرکت های تاسیساتی و عمرانی که می‌خواهند هزینه های خود را کم کنند با قیمت ارزانتر از کل بازار ایران تهیه کنند، خرید کولر گازی های فروشگاه اینترنتی کولرنیو بهترین، ارزانترین کولر گازی در بانه است. خرید و فروش عمده کولر گازی جنرال با کمترین قیمت ممکن.

کولرنیو این امکان را فراهم کرده است که بدون هزینه اضافی حمل رایگان به آدرس مشتری شما ارسال می‌کند. کولرنیو برای مشتری‌های عمده خود هدیه‌های با ارزش در نظر گرفته است.

 

نکته های مهم در انتخاب بهترین کولر گازی

بنابراین شما بعنوان کابر ابتدا با توجه به نیاز خود و محیطی که قرار است کولر گازی در آن نصب گردد، باید به مشخصات گفته شده برای هر یک از کولرهای گازی توجه کرده و بهترین و به صرفه‌ترین انتخاب را انجام دهید، شما باید دقت داشته باشید که اگر اسپلیتی را انتخاب کنید که ظرفیتش از محیط مورد استفاده کمتر باشد در این صورت مقدار انرژی مصرفی افزایش می‌یابد یا بالعکس اگر ظرفیتش بیشتر باشد در نتیجه شما متحمل هزینه اضافی خواهید شد، بنابراین شما باید براساس نیاز خود محصول را انتخاب کنید.

شما بعنوان خریدار به دنبال کولر گازی ارزان و با کیفیت با مشخصات فنی خوب و طراحی زیبا هستید کولرگازی که بتواند هم در کمترین زمان فضای مورد نظر شما را خنک کند یا گرم کند هم مقدار مصرف انرژی آن پایین باشد. همچنین کولرهای گازی باید بتواند در شرایط های مختلف آب و هوایی دوام بیاورد و هیچگونه تاثیری روی کارکرد آن نداشته باشد.

خرید عمده کولر گازی از کولرنیو

خرید کولر گازی کم مصرف بصورت عمده

همانطور که می‌دانید در دهه هفتاد فعالیت های پژوهشی بسیاری در زمینه پایین آوردن میزان مصرف انرژی وسایل برقی انجام شد، چرا که مصرف انرژی در این دهه ها به اوج خود رسیده بود و در نتیجه باید کاری در جهت کاهش مصرف انرژی وسایل برقی از جمله یخچال، لباسشویی و کولرگازی انجام می‌گرفت. زیرا این وسایل پیوسته مورد نیاز افراد بودند.

جهت بر طرف کردن مشکل مصرف بیش از حد انرژی، شرکت‌های پیشرفته سعی کردند تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها گامی در جهت کاهش مصرف انرژی و مدیریت درست استفاده از آن بردارند. و این پیشرفت‌ها توانست هم سبک زندگی مردم را تغییر دهد و هم مدیریت درست انرژی را در بر گیرد. اما باز هم رقابت در این عرصه سبب این شد که دوباره لوازم خانگی به سمت پر مصرف شدن حرکت کنند.

با توجه به فعالیت‌های انجام شده فقط تعداد انگشت شماری از فناوری‌های نوین باعث کاهش مصرف انرژی و ارائه قابلیت‌های جدید شدند و توانستند سطح دانش تهویه مطبوع را ارتقا دهند، یکی از فناوری‌های استفاده شده در زمینه کاهش مصرف انرژی، سیستم اینورتر می‌باشد.

شرکت های مختلفی توانسته اند که گام‌های مثبتی را در زمینه کاهش مصرف انرژی بردارد، این شرکت ها توانسته اند با بهره گیری از سیستم‌ های اینورتر جز اولین شرکت‌های سازنده کولر گازی اینورتر باشد.

استقبال بسیار زیاد از این نوع کولر گازی اینورتر سبب شد که بسیاری از کمپانی‌ها به دنبال استفاده از سیستم اینورتر برای محصولات خود باشند و این گزینه را به محصولات خود اضافه کنند.

اگر می خواهید بهترین کولر گازی را خریداری کنید می توانید به صفحه انواع برندها و کولر گازی های اینورتر مراجعه کنید و کولر گازی خود را با نازلترین قیمت خریداری کنید

آیا در کولرنیو میشه عمده خریداری کرد؟

بله کولرنیو یک فروشگاه تخصصی فروش کولر گازی است، هم بصورت عمده و هم خرده با قیمت عمده می‌توان خرید خود را انجام دهید؛ ولی توجه داشته باشید که قبل خرید حتما با کارشناسان کولرنیو تماس بگیرید.

برای عمده فروشان چه نوع هدیه در نظر گرفته‌ایم؟

برای خریدارانی که بصورت عمده 10 تا کولر گازی خریداری کنند، یک جاروبرقی بوش بصورت هدیه دریافت خواهند کرد، و برای عمده فروشان که 20 تا کولر گازی خریداری کنند، یک عدد کولر گازی 12000 بصورت هدیه دریافت خواهند کرد.

 

مشاوره رایگان

0918-777-9909
0918-777-9909
0935-777-6516
0935-777-6516