راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

با دریافت راهنمای خرید کولر گازی ایستاده می توانید به راحتی از کولر خریداری شده راضی باشید. به خصوص اگر برای اولین بار قصد خرید کولر را دارید از مشاوره‌ی فروش کولرنیو این نوع از محصولات غافل نباشید. ما به عنوان بزرگترین مرکز فعال در زمینه‌ی فروش کولرهای گازی، خدمات مشاوره‌ی فروش را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده ایم.

در ادامه در نظر داریم به مهمترین ویژگی، مزیت و کارایی انواع کولرهای گازی ایستاده بپردازیم و توضیحات مهمی را برای خرید آنها ارائه دهیم. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهنمای خرید کولر گازی ایستاده با ما همراه باشید. یا مقالات راهنمای خرید کولر گازی و 12 نکته مهم را مطالعه کنید.

کولر گازی ایستاده از انواع کولرهای پرفروش می باشد که کارایی خوبی دارد، این نوع از کولرها توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند. به همین دلیل در بازار شاهد برندهای گوناگون هستیم. هر یک از برند های موجود دارای مزیت و چالش های خاص خود هستند. به همین دلیل تاکید می شود قبل از خرید، توضیحات کامل در مورد مشخصات محصول را به دست آورید. تا بتوانید از عملکرد آنها راضی شوید.

راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

 

انواع کولر گازی ایستاده

کولرهای گازی ایستاده در مقایسه با سایر کولر ها دارای کاربرد بسیار متفاوتی است. از آنها می توان در مکان های مختلفی استفاده کرد. در صورتی که امکان نصب کولرهای پنجره ای را ندارید می توانید از مزیت این محصولات بهره‌مند شوید. کولرهای گازی ایستاده دارای انواع مختلفی هستند. در بررسی راهنمای خرید کولر گازی ایستاده، در نظر داریم به انواع آنها بپردازیم. کولرهای گازی ایستاده در دو دسته‌ی کلی طبقه بندی می شوند.

برخی از آنها فقط به عنوان سیستم سرمایش عمل می کنند ولی برخی دیگر هم به عنوان سیستم سرمایش و هم به عنوان سیستم گرمایش فعالیت دارند. از نمونه های نوع دوم می توان در تمام سال استفاده کرد. کولرهای ایستاده به عنوان کولرهای کم مصرف شناخته می شوند و دارای کیفیت مطلوبی هستند.

 

مهمترین ویژگی کولرهای گازی ایستاده

مهمترین ویژگی کولر گازی ایستاده چیست؟ کولرهای گازی ایستاده به دلیل ویژگی های مطلوبی که دارند توانسته اند فروش بالایی به دست آورند. در ادامه در نظر داریم به برخی از مهمترین ویژگی‌های این محصول بپردازیم. در صورتی می توانید از عملکرد کولرهای ایستاده به خوبی بهره‌مند شوید که نمونه های اصل را در اولویت قرار دهید. از اصلی ترین ویژگی های کولرگازی ایستاده می توان موارد زیر را نام برد:

 1. داشتن ظاهری زیبا و همچنین منحصر به فرد.
 2. داشتن کمپرسورهای اسکرال پرقدرت.
 3. مصرف میزان انرژی پایین.
 4. دارا بودن فیلتر تصفیه هوا و داشتن خوشبوکننده.
 5. قابلیت رطوبت زدایی بالا.
 6. کم صدا و البته کم استهلاک بودن.
 7. قدرت فوق العاده زیاد به منظور خنک کنندگی و البته گرم کنندگی سریع.

کولر گازی ایستاده

کولرهای گازی ایستاده از نظر ابعاد در مقایسه با کولرهای دیگر، بزرگتر هستند. البته به دلیل داشتن قدرت زیاد در بسیاری از مکان های صنعتی می توان از آنها استفاده کرد. برای محیط های بزرگ، توصیه می شود این نوع از کولرها انتخاب شود.

مهمترین کاربرد آنها در اماکن صنعتی، مذهبی و مجتمع های گوناگون است. این کولرها در بین کولرهای صنعتی دسته بندی می شوند. در مبحث راهنمای خرید کولر گازی ایستاده توصیه می شود که آنها را برای استفاده در اماکن بزرگ سفارش دهید.

 

 

مزیت خرید کولرگازی ایستاده

خرید کولرگازی ایستاده چه مزیتی دارد؟ کولرهای گازی ایستاده با استفاده از فناوری های نوین تولید می شوند و دارای مزایای فوق العاده ای نسبت به کولرهای گازی دیگر هستند. از اصلی ترین مزیت خرید کولر گازی ایستاده می توان موارد زیر را نام برد:

 • ظرفیت سرمایش
 • ظرفیت گرمایش بالا
 • داشتن فیلتر های تصفیه ی هوا و البته یون زدایی
 • امکان تعویض فیلتر ها
 • مجهز بودن به کنترل از راه دور
 • پرتاب باد در چهار جهت
 • دارا بودن نمایشگر دیجیتال به منظور نمایش دمای محیط
 • مجهز بودن به انواع کمپرسور های اسکرال، پیستونی و البته روتاری

راهنمای خرید انواع اسپلیت ایستاده

 

تفاوت کولر گازی دیواری و ایستاده

مهمترین تفاوت کولرهای گازی ایستاده و دیواری چیست؟ در مبحث راهنمای خرید کولر گازی ایستاده در نظر داریم به برخی از مهمترین تفاوت کولرهای گازی دیواری و ایستاده نیز بپردازیم. توجه کنید هر چه قدرت و توانایی موتور یک کولر بیشتر باشد در این صورت مصرف انرژی آن نیز بیشتر خواهد بود.

با این توصیف مشخص می شود که مصرف انرژی کولرهای ایستاده بیشتر است زیرا آنها دارای موتور و کمپرسور بزرگتری هستند. اگر به دنبال خرید نمونه های کم مصرف هستید مدل هایی را در اولویت قرار دهید که درجه B می باشند. صدای فن کولرهای گازی ایستاده نیز در مقایسه با نمونه های دیواری زیاد است. به همین دلیل آنها برای همه ی محیط ها گزینه ی خوبی نیستند.

کولرهای گازی دیواری از آنجایی که بر روی دیوار نصب می شوند قابلیت این را دارند که همه ی محیط را به صورت یکنواخت خنک سازند. این فاکتورها در خرید کولرهای گازی بسیار مهم است. و برای خرید و قیمت کولر گازی از کولرنیو به این صفحه مراجعه کنید.

 

 

ظرفیت های کولر گازی ایستاده

ظرفیت کولرهای گازی ایستاده از مهمترین نکاتی است که در این کولرهای گازی مورد بررسی قرار می گیرد. اگر ظرفیت کولرهای ایستاده متناسب با ابعاد محل مورد نظر ما نباشد در این صورت نمی توان از مزیت آنها بهره مند شد.

به عنوان مثال اگر کولر گازی دارای ظرفیت کمتری باشد در این صورت نمی تواند محیط را خنک سازد. ظرفیت بیشتر آن نیز سبب اتلاف انرژی مصرفی خواهد شد. در ادامه می توانید اطلاعاتی در مورد ظرفیت این کولر با متراژ مختلف به دست آورید:

متراژ بر حسب m۲ ظرفیت کولر گازی ایستاده یا اسپلیت
تا 70 متر مربع تا ظرفیت 36000
تا 80 متر مربع تا ظرفیت 45000
تا 120 متر مربع تا ظرفیت 60000
بیش از 150 متر مربع تا ظرفیت 90000

 

قیمت خرید کولرهای گازی ایستاده

قیمت کولرگازی ایستاده چقدر است؟ قیمت خرید این نوع از کولرها با توجه به نوع و کارایی آنها متفاوت است. به همین دلیل نمی توان یک هزینه‌ی ثابت برای خرید آنها در نظر گرفت. به منظور اطلاع از قیمت کولر گازی ایستاده می توانید با کولرنیو در تماس باشید یا به بخش فروش این محصولات در وب سایت ما مراجعه کنید. برای خرید  وقیمت کولر گازی ایستاده برند اجنرال پیشنهاد می‌کنیم کولر گازی اجنرال 48000 ایستاده را مشاهده کنید.

طرح های مختلف کولرهای ایستاده

 

خرید کولر گازی ایستاده اصل

کولر گازی ایستاده اصل را از کجا بخریم؟ یکی از مهمترین دغدغه‌ی خریداران این است که کولر گازی مرغوب و با کیفیت را چطور شناسایی کنیم؟ از آنجایی که هیچ گونه فرمول جادویی برای بررسی اصل بودن کولر گازی در دست نیست. در صورتی می تواند با اطمینان این نوع از محصولات را سفارش دهید که مراکز معتبر و شناخته شده را در اولویت قرار دهید.

از سوی دیگر گارانتی لازم را به دست آورید. مراکزی که برای فروش کولر گازی ایستاده، گارانتی ارائه می دهند، به گونه ای از کیفیت آن مطمئن هستند. ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه ی فروش و ارائه ی انواع کولرها مفتخر آن هستیم که توانسته ایم در اولویت شما عزیزان باشیم.

مهمترین مزیت انتخاب ما برای خرید کولر گازی ایستاده می توان موارد زیر را نام برد:

 1. – قیمت مناسب
 2. – کیفیت اصل
 3. – ارائه ی گارانتی فروش
 4. – مشاوره ی رایگان
 5. – ارسال به سراسر کشور

در راهنمای خرید کولر گازی ایستاده، تاکید می کنیم که سرویس دوره‌ای این نوع از محصولات را جدی بگیرید. حتی اگر مرغوب ترین کولر گازی را خریداری کنید ولی اصول لازم برای نگهداری آن در اولویت قرار نگیرد، نمی توانید از کارایی آن به خوبی بهره مند شوید.

 

راهنمای خرید کولر گازی ایستاده دست دوم

کولرهای گازی دست دوم به دلیل داشتن قیمت مناسب همواره در اولویت افراد می باشند ولی در خرید این نوع از کولرها، لازم است دقت کافی داشته باشید. اگر اختلاف قیمت کولرهای گازی دست دوم و نو چندان فرق ندارد، سعی کنید نمونه های نو را در اولویت قرار دهید.

کولرهای گازی ایستاده کارکرده، مشخص نیست تحت چه شرایطی نگهداری شده اند و دارای چه ایرادهای فنی هستند. اگرچه این نوع از کولرهای گازی به دلیل ارزان بودن، وسوسه برانگیز هستند ولی با خرید آنها، گارانتی فروش در اختیار شما قرار نمی گیرد.

در خرید کولرهای گازی دست دوم، حتما از فروشنده مطمئن شوید. قبل از نهایی کردن خرید، اقدامات سرویس دوره ای را انجام دهید. در این صورت میتوانید به برخی از معایب آن پی ببرید.

فروش اسپلیت ایستاده

فروش اسپلیت ایستاده

اسپلیت ایستاده یا همان کولر ایستاده دارای عملکردی مانند کولر گازی دیواری است ولی شکل ظاهری آنها به صورت ایستاده می باشد. از آنها میتوان به عنوان سرمایش و گرمایش استفاده کرد. این نوع از اسپلیت ها به دلیل کارایی فوق العاده ای که دارند، توانسته اند فروش بالایی داشته باشند.

عمدتا کاربرد آنها در اماکن تجاری و صنعتی است. معمولا کولر گازی ایستاده را در ظرفیت های بین 36000 تا 90000 تولید می کنند. آنها دارای دو پنل درونی و بیرونی هستند. این پنل ها با استفاده از لوله های مسی به هم وصل می شوند. فاصله ی بین دو یونیت نیز در راندمان کولر گازی تاثیر گذار است. اگر فاصله ی آنها بیشتر از حد استاندارد باشد در این صورت عملکرد کولر کاهش می یابد.

در بررسی مبحث راهنمای خرید کولر گازی ایستاده، ناگفته نماند کولرهای گازی ایستاده در ظرفیت های کم به صورت پرتابل نیز تولید می شوند که از آنها می توان در اماکن کوچک استفاده کرد. شرکت های مختلفی در حوزه ی فروش اسپلیت های ایستاده فعالیت دارند. Portable Air Conditioner Buying Guide

با بررسی دقیق و دریافت فیدبک های لازم می توانید از کارایی این کولرهای گازی مطمئن شوید. در خرید این نوع اسپلیت ها توجه کنید برق مورد نیاز آنها در ظرفیت های بالا سه فاز 380 ولت می باشد و برای ظرفیت های پایین یک فاز 220 ولت است. البته نمونه هایی که امروزه تولید می شوند همگی به صورت یک فاز هستند.

 

 

کولرهای گازی دیواری یا ایستاده؟

ممکن است شما نیز در خرید کولر گازی این سوال برایتان پیش بیاید که آیا کولر گازی دیواری بخرم یا ایستاده؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم متناسب با نیازهای موجود سعی کنید این نوع از سیستم ها را در اولویت قرار دهید. هرگونه ندانم کاری در این مورد می تواند مشکلات جدی به همراه داشته باشد.

معمولا بر اساس فضا پیشنهاد می شود کولرهای گازی دیواری را برای محیط های با متراژ 10 متر تا 120 متر خریداری می کنند. و نمونه های ایستاده را برای محیط های بزرگ در اولویت قرار دهید. زیرا ظرفیت و حجم اسپلیت های گازی ایستاده بیشتر است. قیمت پیشنهادی برای این نوع از اسپلیت ها نیز با توجه به کارایی آنها متغیر است. بودجه ای که برای این منظور در نظر دارید می تواند در تصمیم شما تاثیر گذار باشد.

کولر گازی دیواری یا کولر گازی ایستاده بخریم؟

باید و نبایدهای مهم برای سفارش اسپلیت ایستاده

چگونه یک کولر گازی ایستاده مرغوب و اصل بخریم؟ برای خرید کولرهای گازی ایستاده لازم است چه نکاتی را مد نظر قرار دهیم؟ کولر های گازی باید با توجه به شرایط خاص انتخاب شوند. از جمله مهمترین نکات برای خرید کولر ایستاده می توان موارد زیر را لحاظ کرد:

 • شرایط آب و هوایی
 • متراژ محیط
 • موقعیت ساختمان
 • بودجه ای که مشخص شده

این نوع از کولرها به دلیل اینکه ابعاد بزرگی دارند برای مصرف خانگی گزینه ی مناسبی نیستند. از سوی دیگر آنها دارای صدای فن زیاد هستند و این صدا در محیط های مسکونی می تواند آزاردهنده باشد.

در حالی که در اماکن تجاری بزرگ معمولا به گوش نمیرسد. همه ی این فاکتورها سبب می شود که کولر گازی ایستاده برای مصارف خانگی گزینه ی مناسبی نباشد. همچنین ناگفته نماند این نوع از کولرهای گازی به دلیل اینکه در زمان کار، گرمای زیادی را تولید می کنند، لازم است آنها را در بیرون یا مکانی مناسب قرار دهیم.

 

جمع بندی مقاله راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

در مبحث راهنمای خرید کولر گازی ایستاده سعی کردیم به برخی اطلاعات مهم در مورد این نوع از کولرهای گازی بپردازیم و توضیحات لازم را ارائه دهیم. شما با دریافت مشخصات و ویژگی های هر یک از این محصولات به راحتی میتواند انتخاب خوبی داشته باشید. بعد از خرید نیز اقدامات نگهداری و سرویس دوره‌ای را جدی بگیرید. این دو فاکتور طول عمر مفید این نوع از دستگاه ها را افزایش می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا تمام کادر ها را با دقت پر کنید و در نهایت ارسال را بزنید.
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :

نوزده + 20 =

0 دیدگاه برای پست "راهنمای خرید کولر گازی ایستاده" ارسال شده:

مشاوره رایگان

0918-777-9909
0918-777-9909
0935-777-6516
0935-777-6516